Genel Kategorisi Arşivi

Toplam 11 Kayıt

Bugün Fakültemizde Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’de Bilgi Uzmanı olarak çalışan Sayın Semih İşevi’nin katılımıyla İşletmelerde Bilgi ve Belge Yönetimi ve Şişe Camda Bilgi ve Belge Yönetimi Uygulamaları konusunda hazırladığı sunumuyla söyleşimizi gerçekleştirdik. Verdiği değerli bilgilerden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Söyleşimize katılan değerli hocalarımız, arkadaşlarımız ve misafirlerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

53. Kütüphane Haftamız Kutlu Olsun.

53. Kütüphane Haftamız kutlu olsun. Bu yıl yedincisini kuracağımız köy kütüphanesine destekleriniz ve Bilgi topluluğu olarak çıkardığımız Bilgi-Sizsiniz dergimizin yeni sayısını görmeniz için sizleri standımıza bekliyoruz.

TKD Kampüs ve Bilgi Topluluğu ortak çalışmasıyla olan Kastamonu BBY Bölüm Başkanı Prof Dr. Sayin Hasan Sacit Keseroğlu ile “Antik Çağda Bilim ve Kütüphane” başlıklı söyleşimizi gerçekleştirdik.

TKD Kampüs ve Bilgi Topluluğu ortak çalışmasıyla olan Kastamonu BBY Bölüm Başkanı Prof Dr. Sayin Hasan Sacit Keseroğlu ile “Antik Çağda Bilim ve Kütüphane” ana başlığı adı altında konuştuk. Hocalarımız; Prof Dr.Sayin Oya Gürdal Tamdoğan, Prof Dr.Sayin Doğan Atılgan ve TKD Genel Başkanı Sayin Ali Fuat Kartal’ın katılımıyla söyleşimizi gerçekleştirdik.  

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 60.Yıl Sempozyumu

DİL ve TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ  BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 60. YIL SEMPOZYUMU        14 Kasım 2014 tarihinde Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Farabi Salonu’nda gerçekleştirdiğimiz meslek eğitimi kapsamında kuramsal ve pratik düzlemde günümüze ilişkin ve geleceğe yönelik saptamaları yapmayı amaçlayan sempozyumda; yeni kurulacak ve/veya henüz öğretime başlamamış BBY Bölümlerine 60 yıllık deneyimin […]

KARİYER GÜNLERİ ARDINDAN…

Ankara Üniversitesi Bilgi Topluluğu olarak 7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tandoğan Yerleşkesi Kırmızı Salon’da gerçekleştirdiğimiz “Ankara Üniversitesi Bilgi Topluluğu Kariyer Günleri 2015″ etkinliğimizde; mesleki camiamızın değerli isimleri, birbirinden değerli kütüphane yöneticileri ve bölüm mezunlarını istihdam eden bilgi sektörü şirketleri; mesleki bilgi, tecrübe ve önerilerini bizlerle paylaştılar. İki günlük kariyer günleri sürecinde ilk gün “Kütüphanelerde […]